İzmir Akçay  Transfer

İzmir Akçay transfer hizmetimizle, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan sizleri alarak Balıkesir’in Akçay beldesine ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz. Tg vip transfer olarak siz değerli misafirlerimizin ulaşımını vip araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Yolculuğunuz öncesi araçlarımızın havalandırma ve dezenfekte edilme işlemleri yapılmış olmaktadır. Kolonya, maske, dezenfektan, ıslak ve kuru mendiller her transferinizde ara içinde bulunmaktadır. İzmir Havalimanı’na indikten sonra transfer sürecinde aracımızdaki internet, oyun konsolu, mini bar hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

izmir havalimanı akçay transfer

izmir havalimanı akçay transfer

Uzman ve deneyimli personellerimiz yıllardır müşteri odaklı çalışıp sizlerin istediği doğrultusunda yolculuk yapmanızı sağlıyor. Ulaşacağınız yerin yol bilgisi veya hava durumu hakkında olumsuz koşullar var ise personellerimiz sizleri bilgilendiriyor.

İzmir Havaalanı’ndan Akçay’a nasıl gidilir soruna en iyi yanıtı sizlere müşteri temsilcilerimiz verecektir. Her şeyden önce Tg vip transfer olarak tek amacımız ulaşacağınız yere huzurlu mutlu, güvenli olarak yolculuk yapmanızdır.

İzmir Havalimanı’ndan Akçay beldesi 230 km olup yolculuk süresi 3 saattir. Bu yolculuk güzergah Kuzey Ege Otoyolu kullanılarak yapılmaktadır. Personellerimiz yol bilgisi ve navigasyon kullanımı hakkında ileri düzeyde bilgi sahibidir. Tüm trafik kurallarına uyulmaktadır.

Covid 19 kuralları hakkında bilgilendirme yapılmakadır. İzmir Havalimanı Akçay transfer hizmetimize 7 gün 24 saat bizleri arayarak veya online rezervasyon yaparak ulaşabilirsiniz.

Akçay Hakkında

Akçay beldesi Balıkesir’in bir ilçesidir. Ayrıca Türkiye’nin ilk turizm beldelerinden biridir. Genellikle sakin ve sessiz bir belde olan Akçay, Kaz dağlarının eteklerindedir. Örneğin en çok bilineni Çamlıbel Köyü’dür. Bu köy bir çok misafiri yaz kış ağırlamaktadır.

Sağlık turizm için önemli bir yer haline gelmiştir. Bunun yanında eşsiz temiz denizi, Altınkum plajı ve diğer sahilleri görülmeye değerdir. Balıkçılık sektörü Akçay için önemli bir yer alır. Edremit’e 8 km olan Akçay her sene ağırladığı misafir sayısını arttırmaktadır.

İzmir Akçay arası geçireceğiniz yolculuk süresi memnuniyetiniz bizler için çok önemli. Daha önce bu hizmetimizi kullanan misafirlerimizin google yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Sizlerin geri bildirimleri bizim için çok önemlidir. İzmir’den Akçay’a nasıl gidilir diye düşünmeden Tg vip transfer ile iletişime geçiniz. İzmir-Akçay transfer fiyatı için fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.