İzmir Ayvalık Transfer

İzmir Ayvalık transfer hizmetimizi kullanarak siz değerli misafirlerimizin İzmir’den Ayvalık’a ulaşımını konforlu ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimiz ile İzmir Havalimanı’na indikten sonra deneyimli personellerimizle veya çağrı merkezimizle irtibata geçerek buluşma sağlanmaktadır.

Araçlarımız siz uçaktayken havalandırma ve dezenfekte işlemleri devam etmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ayvalık ilçesine ulaşımını sağladığımız binlerce misafirimiz  var. Ayrıca Sarımsaklı ulaşım hizmetlerimiz içinde bizlere ulaşabilirsiniz.Her şeyden önce bu tecrübe ve geri bildirimler sayesinde İzmir’in en iyi vip transfer hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

izmir ayvalık transfer

izmir ayvalık transfer

Ayvalık Transfer Araçları

Araçlarımızın markası Mercedes-Vito veya Mercedes-Sprinter’dır. Bunun yanında tüm araçlarımız yeni modeldir. Vip araçlarımız sizler için özel olarak tasarlanıp her detay düşünülmüştür. Değerli misafirlerimiz Ayvalık’a genellikle günü birlik gezi, Ayvalık otellerinde konaklama veya Cunda adasının eşsiz doğa güzelliğini ve tarihi dokusunu görmek için tercih ediyorlar.

İzmir’den Ayvalık’a Transfer Süreci

İzmir Havalimanı’ndan Balıkesir ilçesi olan Ayvalık’a 166 km bulunmaktadır. Tg vip transferin sizlere sunduğu bu hizmetin yolculuk süresi 2 saattir. İzmir Ayvalık yolculuğunda kullanılacak güzergah Kuzey Ege Otoyoludur ve 100 km’dir. Havalimanı’ndan Ayvalık’a ulaşımı uzman personellerimiz eşliğinde, tüm hız kurallarına ve giyim konusuna uygun olarak sağlıyoruz. Her şeyden önce tüm belge ve gerekli evraklar araçta mevcuttur.

İzmir Havalimanı’ndan Ayvalık beldesine ulaşım sağlamak isteyen değerli misafirlerimiz Tg vip transfer olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizden veya web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Doğa harikası ve tarih turizm beldesi olan Ayvalık’a ulaşımda İzmir Ayvalık transfer hizmetimiz sizlerle.

Ayvalık Nerede ?

Ayvalık beldesi ,havası ve eşsiz doğasıyla Balıkesir’in ilçesidir. Ayvalık’ın kuzey tarafında Burhaniye ilçesi ve güneyinde Dikili ilçesi bulunmaktadır. Batısında Ege Denizi yer almaktadır. Ayrıca şirin Ayvalık ilçesinde 22 ada vardır. Mesela en bilinen ve en çok ziyaret edileni Ayvalık Cunda Adası’dır.

Cennet Türkiye’nin bir köşesi olan Ayvalık ilçesi her yıl ağırladığı yerli ve yabancı turist sayısını arttırmaktadır. Bunun yanında Ayvalık’ta yaşayan insanlar bu kültürel ve doğa zenginliğini koruyup birçok insanın görmesini sağlamıştır. Sonuç olarak tarihsel olayların da merkezi olan Ayvalık’a tatil planlarınız sizler için farklı olacaktır.