İzmir Didim Transfer

didim vip transfer

İzmir Didim transfer hizmetlerimizle sizleri belirttiğiniz lokasyondan veya  İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Didim’e ulaşımınızı vip araçlarla sağlıyoruz. Araçlarımız yeni model ve Mercedes-Vito markadır. Tüm araçlarımızda hijyen malzemeleri bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz için uzman personellerimizi covid 19 tedbirleri için bilgilendiriyoruz.

  • Firmamızın ulaşım evrak ve yetki belgeleri mevcuttur
  • Araçlarımız transfer öncesi ve sonrası dezenfekte edilmektedir.
  • Tüm araçlarımız 9 kişilik kapasitededir.
  • Sürücü personellerimizin src, psikoteknik belgeleri ve diğer evrakları mevcuttur.
  • Araçlarımızın bakımları zamanında yapılmaktadır.
  • Tüm araçlarımızda hijyen malzemeleri bulunmaktadır.(kolonya, mendil, dezenfektan, maske)

İzmir Havalimanı Didim Arası Ulaşım

İzmir Havalimanı’ndan hareket edip İzmir-Aydın Otoyolunu kullanılarak Söke ilçesi üzerinden gidilmektedir. Bu yolculuğunuz esnasında araçlarımızda bulunan oyun konsolu, televizyon eğlence sistemi hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Araçlarımızdaki mini bar hizmetimiz de ücretsizdir. İzmir Didim vip transfer yolculuğunuzu çok keyifli geçireceğinizden eminiz.

didim vito transfer

İzmir Didim Altınkum Ulaşım

Aydın’ın bir ilçesi olan Didim her sene arttırmış olduğu potansiyel turist sayısının yanında gezilecek yerleri ile de ünlenmeye başladı. Tg vip transfer olarak Didim, Altınkum, Akbük, Söke bölgelerine vip araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Özellikle Altınkum bölgesi tüm bölgelere göre daha çok rağbet görmektedir.

İzmir Didim arası transfer yolculuğu 15 km olup 1 saat 50 dakika sürmektedir. Didim Altınkum ulaşım hizmetimizle konforlu yolcluğun tadını çıkarın .Bu hizmetlerimizi yıllardır kullanan değerli misafirlerimizin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Didim Hakkında

Eski ismiyle Yenihisar kasabası olarak Söke ilçesine bağlıyken 1990 tarihinde yayınlanan kanunla ilçe olmuştur.Didim’in denizini tüm Ege bölgesine denizlerine daha ılıman ve sıcaktır.Genellikle hafta sonu ağırladığı günü birlik gelen insanlar yoğun bir kalabalık oluşturur.Aydın’ın meşhur olan incirini Didim’e geldiğinizde Lop incir olarak yiyebilirsiniz.

Bunun yanında Şevketi bostan semizotu ve turp otu salatası gibi meşhur ege otlarınında tadına bakabilirsiniz.Ülkemizin önemli turizm ilçelerinden birisidir.Plajları, tertemiz denizi ve Aydın ilinin güzel insanlarıyla tanınmaktadır.Didim ilçesi Aydın iline 104 km uzaklıktadır.Bunların yanında yerleşim yeri planıyla dikkat çeken Akbük’üde unutmamak gerek.Denizin berraklığı ve taze oksijenin bolluğu ile bilinen Akbül tatilcilerin her sene ziyaret ettiği yerler arasında.

İzmir Havalimanı Didim Transfer

İzmir Havalimanı Didim transfer hizmetlerimiz sizler için hazırladığımız özel fiyatlarımızla tatiliniz daha keyifli geçecek. Genellikle İzmir Havalimanı Didim ulaşım hizmetlerimizi tercih eden misafirlerimizi otel bölgelerine gidiş dönüş olarak hizmet sağlamaktayız. Bu ulaşım hizmetinin tek yön fiyatına göre daha avantajlı olduğunu misafirlerimize bildiriyoruz .

İzmir Havalimanına indikten sonra sizleri isminizin yazılı olduğu tabela ile karşılıyor olacağız. İzmir’den Didim’e gitmek isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız tur programları da mevcuttur. Program İzmir’de başlayıp Öncelikle Selçuk, Şirince Kuşadası bölgesine ardından Didim’de bitecek şekilde programlar yapabiliyoruz.

İzmir Didim transfer fiyatları konusunda çağrı merkezimizi veya whatsapp hattımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. İzmir’in en lüks araçlarıyla en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İzmir Didim transfer ücretleri için transfer fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.Havalimanı’ndan Didim’e gitmek için en kısa yol Tg transfer.

Online Rezervasyon

Hemen Rezervasyon Yap