İzmir Dikili Transfer

İzmir Dikili transfer hizmetimiz ile TG vip transfer olarak sizleri İzmir Havalimanı’ndan alıp gideceğiniz Dikili’deki adrese veya belirttiğiniz herhangi bir konuma ulaşımınızı vip araçlarımızla sağlıyoruz.

Sizleri Havalimanı’nda isminizin yazılı olduğu tabela ile karşılıyor olacağız. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na indikten sonra uzman personellerimiz sizlerle iletişime geçecektir. Bazen yoğunluk nedeniyle tabelayı göremediğiniz durumlar olabiliyor. Sürücümüzle iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır. Araçlarımızın havalandırma ve dezenfekte işlemleri siz uçaktayken bitmiş olacaktır.

Tüm araçlarımızda kolonya, maske , dezenfektan, ıslak ve kuru mendiller bulunmaktadır. Yolculuk sırasında geçireceğiniz her türlü ihtiyacınız düşünülmüştür. İzmir Dikili yolundaki sürede internet, oyun konsolu, mini bar hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Dikili arası ulaşım mesafesi 140 km’dir.Bu yolculuk süresi ortalama 1 saat 40 dakikadır. Kullanılacak güzergah Kuzey Ege Otoyolu Çanakkale istikameti olacaktır.Tüm sürücülerimiz trafik kurallarına ve hız limitlerine uymaktadır.Sizlerin belirleyeceği yerlerde mola imkanları vardır.

İzmir Havalimanı Dikili transfer hizmeti ile alakalı en hızlı bilgiyi Tg vip transfer çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan alabilirsiniz.7 gün 24 saat sizlerin hizmetinizdeyiz.Bu vip transfer hizmetimizi yıllardır gerçekleştirdiğimiz gibi değerli misafirlerimizden gelen geri bildirim, yorum ve değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz.

Dikili Hakkında

Dikili ilçesinin doğusunda Bergama ilçesi, batısında Ege Denizi ve kuzeyinde Balıkesir ili bulunmaktadır. Birçok tatil belgesine yakınlığı ile bilinen Dikili ilçesi her sene ağırladığı misafir sayısını arttırmaktadır. Şehir kalabalığından uzak sakin bir belde olan Dikili kaplıca ve ılıca gibi jeolojik oluşumlar vardır. Ayrıca Türkiye’nin en çok bulunduğu seracılık faaliyetleri bu beldededir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dikili Ulaşım

İzmir’in en iyi transfer firması olarak edindiğimiz tecrübeyle misafirlerimize memnuniyet garantisi vererek işimizi yapıyoruz.Araçlarımız sizler için özel olarak dizayn edilmiştir. Yolculuk sırasında geçireceğiniz her türlü ihtiyacınız düşünülmüştür.

Havalimanı’ndan Dikiliye gitmek isteyen misafirlerimiz Tg transferin bu hizmetini yıllardır tercih ediyor. İzmir Dikili transfer hizmetinden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

izmir havalimanı ulaşım