İzmir Çeşme Transfer

izmir vip

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çeşme’ye Güvenli Transfer

İzmir  Çeşme Transfer hizmetimizle, siz değerli misafirlerimizi İzmir’in en popüler tatil beldesi Çeşme‘ye ulaşımınızı sağlamaktayız. Belirttiğiniz adreslerden, otogardan veya İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çeşme’ye ulaşmanın Tg vip transfer farkıyla keyfini çıkarın.

Sizlerin vereceği yolcu listesinden başka kimse olmayacak şekilde ayarlanan transfer talepleriniz, kalabalık arkadaş veya aileleriniz için tercih edebileceğiniz vip transfer hizmetimiz, Çeşme beldesindeki gideceğiniz adres, otel, plajlar için harika bir hizmet.

Havalimanına uzaklığı yaklaşık 1 saat 15 dakika olan belde uçak yolculuğunuz sonrası sizleri yorabilir. Tg transfer olarak bu ulaşım işini uzmanına bırakarak İzmir Çeşme vip transfer hizmetimiz en uygun fiyatlarla sizlerin yanında olacaktır.

izmir havaalanı çeşme transfer

izmir havaalanı çeşme transfer

Çeşme’ye Ulaşım

Çeşme’nin tertemiz denizi, ferah havası ve lezzetli yemekleri ile kendiniz yorulmadan bu beldeye ulaşımınızı sağlıyoruz. İzmir Çeşme transfer fiyatları sizlere özel hazırlanmış olup her bölge için değişiklik göstermektedir. Her türlü araç taleplerinize uygun seçenekler ve sizler için özel olarak dizayn edilen vip araçlarımız ile İzmir Havalimanından yola çıkarak keyfini çıkarmaya başlayın.

İzmir ve Çeşme’nin tarihi ve doğa güzelliklerine dokunurken, sizlere deneyimli ve alanında uzman personellerimiz her türlü bilgiyi ve merak ettiklerinize çözüm ortağı olacaktır. Çeşme’den İzmir Havalimanı’na nasıl gidilir diye düşünmeden bizlerle iletişime geçin. Türkiye’nin ve dünyanın popüler tatil merkezlerinin başında olan Çeşme’deki tüm plaj, otel ve merkezi mahalleleri vip hizmeti veriyoruz.

İzmir Havaalanı’ndan Alaçatı, Reisdere, İsmet İnönü, Musalla, Dalyan, Ilıca, Çiftlik, Altınyunus , Ovacık, Sakarya, Şifne, Ildır, Yalı, ,Ardıç, Boyalık, Germiyan, Şehit Mehmet, Çakabey, Karaköy, Altınkum bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tg vip transferin uzman sürücüleri Çeşme’yi iyi bilmekte ve gideceğiniz plaj ve oteller hakkında bilgi sahibidir.

Türkiye’nin önemli turizm bölgesi olan Çeşme, birçok Ege Bölgesi ve yakındaki ilçelerden günü birlik misafir ağırlıyor. İzmir Çeşme transferin yanında özellikle Seferihisar, Urla, Karaburun, Mordoğan’a yakın olmasıyla tatilcilerin bu beldeleri de görmesine vesile oluyor.

Bilinen en ünlü otelleri arasında Sheraton Oteli, Altınyunus Oteli, Ontur Otel, 7800, Reges Otel, Boyalık Beach Otel yer almaktadır. İzmir Havalimanı’ndan Çeşme’ye bu otellere tatilin yanında kongre ve seminer içinde gelinmektedir. Covid 19 kurallarıma uygun araçlarımızla İzmir Çeşme transfer hizmetimizi yıllardır sizlere sunmaktayız. Bizlere 7 gün 24 saat online veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.