İzmir Fethiye Transfer

İzmir Fethiye transfer hizmetimizle değerli misafirlerimizi İzmir Havalimanı’ndan alıp Muğla’nın Fethiye ilçesine ulaşımlarını sağlıyoruz. Tg vip transfer olarak tamamen müşteri memnuniyet garantisi vererek çalışmalar yapmaktayız. İzmir’den Fethiye’ye nasıl gidilir diye plan yaparken Tg vip transferin çağrı merkezinden veya whatsapp hattından bilgi alabilirsiniz.

Tüm araçlarımız siz değerli misafirlerimiz için özel olarak dizayn edildi. Marka değeri bu sektör için önemli bir yeri olan Mercedes-Vito araçlarımız yeni model olup tüm belgeleri mevcuttur. Tüm sürücülerimiz gerekli src, psikoteknik ve diğer belgelere sahiptir. Covid 19 politikamız ile ilgili bilgileri sitemizden ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.

İzmir Fethiye transfer fiyatları kapsamında siz değerli misafirlerimize en uygun fiyat garantisi vererek çalışmaktayız. Kişi başı fiyatlandırma olmayıp tek yön araç fiyatları olarak sizlere geri dönüş yapmaktayız. Belirtilen fiyatlarımıza KDV dahildir. Bizlere 7 gün 24 saat fiyat, bilgi, rezervasyon konusunda çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Aktif olarak kullandığımız sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.Bizleri tercih eden misafirlerimizin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

İzmir Havalimanı Fethiye Transfer

İzmir’den Fethiye’ye veya Fethiye’den İzmir’e ulaşım konusunda sizlere çözüm ortağı olan Tg vip transfer günü birlik veya gidiş dönüş transfer taleplerinizde sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Genellikle misafirlerimiz İzmir çıkışlı günübirlik Fethiye turları hakkında bilgi almak istiyorlar. Tüm detaylı bilgileri eksiksiz sizlere çağrı merkezimiz sizlere aktaracaktır. Sizlerinde görmek istediği yerlerle ilgili planlar yapılıp yolculuk planı hazırlanmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Fethiye transfer 320 km’dir. Bu yolculuk süresince araçlarımızdaki internet, televizyon, mini bar , oyun konsolu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ortalama 4 saat süren bu yolculukta yolcularımızın istediğine bağlı olarak duraklamalar yapabilirsiniz. Tüm transferlerimiz size özel ve sizin belirttiğiniz yolcu listesinden başka kimse araçta olmayacaktır.

Fethiye İzmir arası ulaşım hizmetlerimiz içine bizlere birkaç gün önceden ulaşmanız yeterli olacaktır. Bunun nedeni araçlarımızın İzmir’de bulunması ve yolculuk süresidir.

fethiye oludeniz