İzmir Bodrum Transfer

bodrum transfer

İzmir Bodrum Transfer hizmetimizle siz değerli misafirlerimizin İzmir Havalimanı’ndan Bodrum’a transfer ihtiyacınızı Tg transfer olarak vip araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Yolculuğunuzun güvenli, konforlu, covid 19 kurallarına uygun olmasını istiyorsanız uzman deneyimli kadromuz ile iletişime geçmeniz yeterli.

İzmir Bodrum vip transfer hizmetlerimiz ve sizlerin ihtiyacınıza göre araç seçimlerimiz mevcuttur. Tg Vip transfer sizler için İzmir Vip Transfer hizmetiyle size bir telefon kadar uzakta. Adnan Menderes Havalimanı Bodrum transfer hizmetimizi kullanan misafirlerimizin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

İzmir Bodrum Arası Ulaşım

İzmir Havalimanı’ndan Bodrum’a gitmek isteyen misafirlerimizi 3 saatlik bir yolculuk beklemektedir. 225 km olan bu yolculukta araçlarımızda bulunan oyun konsolu, internet, mini bar, televizyon hizmetlerimizden ücretsiz  olarak yararlanabilirsiniz.

Muğla ilinin bir ilçesi olan Bodrum, Türkiye’nin en popüler tatil beldesidir. Dünya çapında bilinen Bodrum beldesi muhteşem denizi, bol oksijenin bulunduğu çam ormanları, lüks tatil köyleri ve otelleri, gece klüpleri, restorantları ile ünlüdür. Her sene ağırladığı misafir sayısını arttıran Bodrum beldesi artık tatil beldesi olmaktan çıkıp yerli halkın tüm yıla oranla kalma süresi artmıştır.

Tüm hizmetlerimizle tüm misafirlerimizin ulaşımını yıllardır gerçekleştirmekteyiz. Sizlere en uygun fiyat garantisi vererek İzmir Bodrum ulaşım fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Tüm araçlarımız İzmir’de olsa da Bodrum’dan İzmir’e ulaşım konusunda sizlere çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizlere birkaç gün önceden ulaşmanız durumunda sizlere kolaylıkla bu hizmetimizde yardımcı olabiliriz. Bodrum İzmir havaalanı ulaşım hizmetimiz için bizlere whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

izmir bodrum vip ulasim

İzmir Havalimanı Bodrum Transfer

İzmir Havalimanı Bodrum ulaşım hizmetlerimizin yanında , İzmir’den veya belirtiğiniz adresten Gümbet, Bitez, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Göltürkbükü, Torba ve birçok yerleşim yerine transfer hizmetimiz mevcuttur. Tüm bölgeleri ve ulaşım yollarını uzman sürücü kadromuz iyi bilmektedir. Havaalanı Bodrum transfer için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.