izmir şehir içi transfer

izmir şehir içi transfer

İzmir Şehir İçi Transfer

İzmir Şehir içi transfer hizmetimizle İzmir Havalimanı’ndan veya belirttiğiniz adresten ulaşımınızı vip araçlarla sağlıyoruz.Dört milyonu aşkın nüfusu bulunan ve her yıl yurt içi ve yurtdışından binlerce turiste ev sahipliği yapan Egenin incisi ,Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biridir İzmir. İzmir’in Havalimanı Gaziemir ilçesinde bulunan Adnan Menderes Havalimanı’dır.

Hem komşu iller hemde Kıyı Ege bölgesi için çok önemli olan İzmir Havalimanı şehir içi ve şehirlerarası ulaşımını güvenli ve aynı zamanda konforlu yapmak isteyenler için İzmir Havalimanı transfer hizmetiyle sizlerleyiz. İzmir Havaalanı transfer en iyi hizmeti ve en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunulmaktadır.

izmir şehir merkezi ulaşım

izmir şehir merkezi ulaşım

İzmir Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

İzmir Havalimanı’na indikten sonra İzmir şehir merkezine uzaklık yaklaşık 25 km 35 dakika sürmektedir.Bu süre zarfında covid 19 tedbirleri kapsamındaki dezenfekte edilen araçlarımız tercih edebilirsiniz.Uzman personel kadromuz ile İzmir havalimanı şehir merkezi ulaşımınızı kusursuz şekilde yapmak için gayret gösteriyoruz.

İzmir Havalimanı Şehir Merkezi Transfer Hizmeti

İzmir Havaalanı şehir merkezi transfer hizmeti; herhangi bir adresten havaalanına veya havaalanından gitmek istediğiniz herhangi bir adrese seyahat etmeyi kapsayan bir uygulamadır. İzmir şehir içi ulaşım fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

İzmir Şehir İçi Ulaşım Fiyatları

Mercedes-Vito vip araçlarımızla siz değerli misafirlerimizi İzmir’in en uygun fiyatlarıyla yolculuk yapmasını sağlıyoruz. Transfer fiyatlarımız sizler için özel olarak hazırlandı. Transfer fiyatlarımız kişi başı değil araç fiyatıdır. Dilerseniz transfer fiyatlarımızı kontrol edebilirsiniz.

İzmir Şehir İçi Transfer

Havaalanı transferi hizmeti yoğun olarak turizm bölgelerinde görülmektedir. Bunların başında da tarihi, kültürel, siyasi, jeopolitik vb. özellikleri dolayısıyla İzmir ve Ege Bölgesi gelmektedir. İzmir havalimanı şehir merkezi transferinde birbirinden farklı ve konfordaki araçlarımızla şoförlü araç kiralama için size güvenli bir yolculuk keyfini yaşatmaktayız.

Başka şehir ya da ülkelerden İzmir’e  gelen ve aynı zamanda İzmir’den başka şehir ya da ülkelere gitmek isteyen siz değerli müşterilerimize vip olarak havalimanı transfer hizmeti sunmaktayız. Havalimanından aldığımız vip müşterilerimizin istekleri doğrultusunda İzmir Şehir merkezi veya ev, otel, tarihi, turistik, kültürel vb. yerlere ulaşımlarını yapıyoruz.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara