İzmir Sığacık Transfer

İzmir Sığacık transfer olarak İzmir Havalimanı’ndan veya İzmir’in her bölgesinden sizleri alarak Tüm Ege Bölgesi ve belirttiğiniz adreslere  yolculuğunuzu VIP araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.İzmir Havalimanı’ndan Sığacık’a gitmek isteyen misafirlerimizi deneyimli sürücü kadromuz Havalimanı’nda karşılayarak ulaşımlarını güvenli ve konforlu şekilde yapmaktadır.

 7/24 Online veya  0554 404 67 68 Numaralı Hattımızdan Rezervasyon

izmir sığacık transfer

Yolculuk İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Sığacık’a ulaşım yaklaşık 1 saat sürüyor. Sığacık’a nasıl gidilir diye fazla kafaya takmadan VIP aracın keyfini çıkarın.

İzmir  Sığacık Ulaşım

Siz müşterilerimize İzmir Havaalanı Sığacık Transfer ulaşımınızı en iyi hizmet ve en uygun fiyat garantisi vererek çalışıyoruz. Araçlarımızı tamamen sizin ihtiyacınıza bağlı olarak Mercedes-Benz Vito veya Mercedes-Benz Sprinter araçlarımızı seçebilirsiniz.Sığacık’a transferlerinizi Covid-19 kurallarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Sığacık ilçesine ulaşımınız için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Sığacık Transfer

Vip araçlarımızda Covid 19 kuralları gereği dezenfektan, kolonya, maske, ıslak ve kuru mendiller bulunmaktadır. Araçlarımız transfer öncesi ve sonrası dezenfekte edilmektedir. Siz değerli yolcularımızın geri bildirimleriyle İzmir’in en iyi transfer firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

izmir sığacık transfer

İzmir Havalimanı Sığacık Gidiş Dönüş Transferler

 TG Transfer de bu gelen misafirlerimizi memnun etmek için tüm ayrıntıları düşündü. Tam donanımlı kaliteli araçlar trafik kurallarına uygun hız limitini aşmayan yolculuk, deneyimli personel, tam evraklar, teknik bakım ve kurallar konusunda son derece titiz davranan TG Transfer tüm bunları size daha iyi hizmet verebilmek için yapmaktadır.

İzmir Havaalanı Sığacık Transfer

İzmir Havalimanı’ndan Sığacık’a Gidiş dönüş transferlerinizde aşağıdaki popüler yerlerden gideceğiniz bir yer varsa size indirim sağlanacaktır. Lütfen bu konuyla alakalı bizlerle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Sığacık Transferinden Sonra Gezilecek Popüler Yerler

  • SiyacıkKalesi
  • Sığacık Pazarı
  • Kaleiçi sokakları
  • Teos Antik Kenti
  • Teos Marina
  • Değirmen
  • Akkum Plajı

Dilerseniz TG Transfer olarak şoförlü araçlarımızı günlük veya haftalık en uygun fiyatlara kiralayıp tatilinizden araç kullanmayı çıkarabilirsiniz.

ÖDEMELER VE SİGORTA

İzmir Sığacık Transfer ücretleri, nakit veya havale olarak tahsil edilir. Araçlarımızdaki içecek ve yiyeceklerin tümü ikramımızdır.Bizleri instagram adresimizden takip edebilirsiniz.

İzmir Havalimanı’ndan Sığacık’a gitmek isteyen misafirlerimiz için İzmir’in en iyi araçlarına ve deneyimli ekibine sahip Tg vip transfer İzmir Sığacık transfer hizmeti ile yıllardır sizlerin çözüm ortağı olmuştur. Havalimanından Sığacık’a gitmek hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı.