İzmir Uludağ Transfer

İzmir Uludağ transfer hizmetimiz ile TG vip transfer olarak sizleri İzmir Havalimanı’ndan veya belirttiğiniz adresten alıp gideceğiniz Bursa Uludağ’a ulaşımınızı sağlamaktayız.

Sizleri Adnan Menderes Havalimanı’nda adınızın yazılı olduğu tabela ile bekliyor olacağız. İzmir Havalimanı’na indikten sonra sizinle iletişime geçilip buluşma sağlanacaktır. Tüm araçlarımız siz uçaktayken havalandırma işlemi devam ediyor olacaktır. Araçlarımızda tüm hijyen malzemeleri bulunmaktadır.

tg e1620343757410

İzmir Uludağ Vip Transfer

İzmir Uludağ vip transfer hizmetimizle geçireceğiniz sürede aracımızda bulunan oyun konsolu, televizyon, mini bar, internet hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Uludağ’a nasıl gidilir diye araştırmalarınız illaki olacaktır. Genellikle misafirlerimizin her ne kadar İzmir Uludağ’a ulaşım istekleri olsa da, birçok misafirimiz Uludağ’dan İzmir’e gelmek için firmamıza ulaşıyor. Transferinizi gidiş dönüş yaptığınız taktirde sizlere özel olarak indirim uygulanır.

İzmir’den Uludağ’a Nasıl Gidilir

İzmir Uludağ arası 390 km olup ortalama hava koşulları uygun olduğu taktirde 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bu yolculuk süresinde güzergah doğrultusunda mola veya duraklama yapabilirsiniz. Hava koşullarını uzman personellerimiz anlık olarak takip edip sizlere hangi saat ve günlerde yola çıkılması konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Sizlerin isteği ile iki fiyatlandırma seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu özel fiyatlar için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Uludağ Milli Park ücretleri fiyatlarımıza dahildir.

Havalimanı’ndan Uludağ’a gitmek isteyen misafirlerimiz Tg transferin bu hizmetini yıllardır tercih etmektedir. İzmir Uludağ transfer hizmetinden yararlanan misafirlerimizin değerlendirme ve yorumlarını inceleyebilirsiniz.

adnan menderes havalimani transfer firmalari

Transfer Hizmet Bilgileri

  • Tüm araçlarımızın kar lastiği ve zincirleri mevcuttur.
  • Tüm personellerimiz yıllardır İzmir Uludağ arası sizlere hizmet vermektedir.
  • Uzman sürücülerimiz her an hava durumunu anlık takip etmektedir
  • Yolcularımız koltuk başına sigortalıdır ve araçlarımız full kaskoludur.
  • Araçlarımızın ve sürücülerimizin tüm belgeleri mevcuttur.
  • Genel hava koşullarında araç sürebilen tecrübeli bir sürücü ekibimiz vardır.
  • Kayak takımları veya kış sporları malzemelerinizi alacak geniş bagaj hacimli araçlarımız mevcuttur.

İzmir Bursa Uludağ ulaşım hizmetini almak için bizlere 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi vererek çalışmaktayız.

izmir tg

tg vip