İzmir Havaalanı Şirince Transfer

İzmir Havaalanı Şirince transfer hizmetimizle kıymetli yolcularımızı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıp Selçuk ilçesinin Şirince köyüne ulaşımınızı sağlıyoruz. Tg vip transfer olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı yapaktayız.

İzmir Şirince’ye nasıl gidilir diye düşünürken Tg vip transfer çağrı merkezinden veya whatsapp hattından 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi için tüm araçlarımız sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek dizaynı yapıldı. Araçlarımızın markası Mercedes-Vito olup tüm belgeleri mevcuttur. Uzman sürücü kadromuzun tüm belgeleri mevcuttur. Çok önem verdiğimiz Covid 19 tedbirlerimizi inceleyebilirsiniz.

sirince

İzmir Şirince ulaşım fiyatları için sizlere özel tekliflerimiz bulunmaktadır. Bu transfer hizmetlerimizi misafirlerimiz genellikle günü birlik veya gidiş dönüş olarak rezervasyon istemektedir. Fiyatlar kişi başı değildir. Tek yön araç fiyatıdır. Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.

Her konuda çözüm ortağı olan Tg vip transfer sizlere 24 saat hizmet vermektedir. Soru ve isteklerinize cevap vermekten mutluluk duyarız. Sosyal medyada özellikle instagram da aktif olarak hizmet vermekteyiz. Daha önce ulaşımını sağladığımız misafirlerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

İzmir Şirince Transfer

İzmir’den Şirince’ye veya Şirince’den İzmir’e transfer veya konaklama konusunda sizlere çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktayız. Genellikle misafirlerimiz İzmir çıkışlı günübirlik Şirince ve Selçuk Efes turları hakkında bilgi almak istiyorlar. Bunların yanında gidilecek ve gezilecek yerler hakkında bilgiler veriyoruz.

Şirince köyünde konaklama yapacaksanız buraya gelmeden önce Selçuk Antik Kenti, Meryemana Evi, Selçuk Şehir Merkezi ve Kuşadası’na uğramanızı tavsiye ederiz. Kuşadası hakkında detaylı bilgiler için İzmir Kuşadası transfer hizmetimizi hakkındaki bilgilere göz atabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Şirince transfer 70 km’dir. Bu yolculuk esnasında araçlarımızdaki internet, televizyon, mini bar,  oyun konsolu hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir.

Araçlarımızda misafirlerimizin belirttiği yolcu listesinden başka kimse alınmamaktadır. Transferlerimizi kişiye özel vip araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Paylaşımlı yolcu taşıma hizmetimiz bulunmamaktadır.

İzmir Şirince arası ulaşım istekleriniz için bizlere online rezervasyon yaparak veya çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Sizleri mutlu müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.