izmir havaalanı ulaşım

İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Havalimanı transfer hizmetimizle İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’ye kesintisiz vip taşımacılık sağlamaktayız. İzmir’in en iyi ve sizler için özel dizayn ettirdiğimiz araç filomuzla yıllardır kesintisiz hizmet ve memnuniyet garantisi vermekteyiz.

İzmir Havalimanı Transfer Fiyatları

İzmir transfer fiyatlarımızı güncel tutmakta ve sizlere en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. İzmir Havalimanı taksi fiyatlarına göre daha uygun ve araç seçeneklerimiz daha fazladır. İzmir Havalimanı transfer ücretlerimizi incelebilirsiniz.

Günümüz şartlarında vip araçlar ihtiyaç haline gelmiştir. Kalabalık aile grupları için ideal olan 9 kişi kapasiteli araçlarımız her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir. Araç kiralama firmalarına göre avantajlı olan bu hizmette sorumlu olduğunuz yasal durum yoktur. Araçlar kaskolu olup koltuk başına sigortalıdır. Zamanınızı Havalimanı’na indikten sonra yorucu ve uzun geçen yolculuk ardından tekrar araç kullanmak için harcamadan Egeuğur Turizm’e ulaşabilirsiniz.

İzmir transfer firmaları arasında sizlerin geri dönüş ve değerlendirmelerini ele alarak en üst sırada olmaktan gurur duymaktayız. Bizleri yıllardır tercih eden misafirlerimizin yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

İzmir Havalimanı’na nasıl gidilir diye fazla düşünmeden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan çok hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı ücretsiz iptal edebilirsiniz. İzmir Havaalanı transfer vip araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm araçlarımız yeni model olup bakım ve onarımları zamanında yapılmaktadır. İzmir havalimanı transfer ucuz fiyatlar için bizlere ulaşabilirsiniz.

  • 7 gün 24 saat online veya çağrı merkezimizden rezervasyon
  • Ödemelerinizi nakit, eft, havale olarak yapabilme
  • Ücretsiz bebek koltuğu hizmeti
  • Ücretsiz mini bar, wifi hizmeti
  • İzmir transfer firmaları içinde en uygun fiyat garantisi
  • Tüm ulaşım evraklarına sahip araç filosu
  • 9+1 kapasiteli Mercedes-Vito markalı araçlar

izmir havalimanı transfer fiyatları

İzmir Havaalanı Transfer

İzmir havaalanı transfer seferlerimiz ve İzmir transfer saatlerimiz 7 gün 24 saat sizler için yıllardır kesintisiz devam etmektedir. İzmir Özdere transfer, İzmir Çeşme transfer, İzmir Alaçatı transfer, İzmir Seferihisar Transfer, İzmir Kuşadası Transfer, İzmir İstanbul transfer, İzmir Foça transfer, İzmir Ayvalık transfer popüler transfer bölgelerimizdir.

Havalimanı transfer araçlarımızın sizlerin ulaşımından önce ve sonra dezenfekte ve havalandırma işlemleri yapılmaktadır. Tüm sürücülerimiz Covid-19 tedbirlerine karşı bilgilendirilmektedir. Sürücülerimizin Src ve psikoteknik evrakları bulunmaktadır.

İzmir Adnan Mendres Havalimanı’na misafirlerimiz iniş yaptıktan sonra sizleri çıkış kapısında isminizin yazılı olduğu tabela ile karşılıyor olacağız. Yoğunluk olduğu zamanlar buluşma olmadığı durumda sürücümüz sizleri telefon numaranızdan arayacaktır. Tüm araçlarımızda dezenfekten, kolonya, maske, ıslak ve kuru mendil bulunmaktadır. Yolculuk süresi boyunca araçlarımızdaki internet, televizyon, oyun konsolu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yıllardır sektörde tüm ulaşım hizmetlerinde yer alan Egeuğur Turizm bireysel veya grup gezileri, düğün ve nişan organizasyonları, evlilik teklifleri, kongre, seminer, fuar organizasyonları, spor klüpleri organizasyon ve taşımacılığı, bakanlık ve belediye taşımacılığı gibi birçok etkinlikte yer almıştır.

İzmir transfer hizmetlerimizin yanında İzmir vip transfer, İzmir Kongre transfer, İzmir gelin arabası kiralama hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. İzmir Havaalanı hizmetlerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

7/ 24 online veya whatsapp hattımızdan rezervasyon yapabilirsiniz.

Hemen Ara