İzmir Alaçatı Transfer

alaçatı izmir transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Alaçatı’ya Vip Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan veya belirttiğiniz adresten sizleri İzmir Alaçatı Transfer hizmetimizle, Ege bölgesinin tatil gözdesi Alaçatı’ya ulaşımınızı konforlu ve güvenli şekilde sağlıyoruz. Çeşme’nin tertemiz denizi, eşsiz koyları ve temiz ve bol oksijenli havasıyla Egeuğur Turizm’le Alaçatı’ya ulaşmak çok kolay.

Uçak yolculuğunuzdan sonra havalimanı Alaçatı arası mesafe sizler için zahmetli gelebilir. Genellikle misafirlerimizin en çok tercih ettiği hizmettir. Sizlerin taleplerine göre tüm koltuk seçeneklerine sahip özel araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Filomuzda bulunan otobüs, minibüs, vip araçlarımızdan dilediğinizi seçip rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İzmir Alaçatı transfer hizmeti ile ulaşımınızı sizler için özel olarak dizayn edilmiş araçlarla Alaçatı’da istediğiniz plaj, koy, otel, tarihi yerler, restoran gibi yerlere çok rahat gidebilirsiniz.

İzmir’den Alaçatı’ya ulaşım düşünen misafirlerimiz çağrı merkezimizi veya whatsapp hattımızla irtibata geçerek bilgi, soru ve rezervasyonlarını 7 gün 24 saat yapabilirler. Alaçatı İzmir transfer seçenekleri tüm araçlarımızla hizmetinizde olup yıllardır bu hizmetimizi kullanan misafirlerimizin değerlendirme yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Egeuğur sizlere ulaşımı konusunda çözüm ortağı olarak memnuniyet garantisi veriyor. Alaçatı’ya nasıl ulaşırım diye düşünen misafirlerimizi belirttikleri adreslerden il dışından veya İzmir Havalimanı’ndan alarak ulaşımlarını kolay şekilde sağlıyoruz.

izmir alaçatı vip transfer

İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer Süreci

İzmir Havalimanı Alaçatı arası 85 km olup yolculuk ortalama 1 saat 10 dakikadır. İzmir Çeşme otoyolu kullanılarak gidilen bu yolda geçireceğiniz süre boyunca araçlarımızda bulunan internet, televizyon, mini bar ve oyun konsolu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Araçlarımız Covid 19 tedbirleri kapsamında siz uçaktan araca gelene kadar havalandırma ve dezenfekte işlemleri yapılmış olacaktır.

Tüm şoförlerimiz bu konuda bilgi sahibidir. Sizlerin vereceği yolcu listesinden başka kimse araçta olmayacaktır. Paylaşımlı transferlerimiz yoktur. İzmir Alaçatı transfer için bizlere ulaşabilirsiniz.

izmir alacati ozel transfer