İzmir Marmaris Transfer

izmir marmaris transfer

izmir marmaris transfer

İzmir Marmaris transfer hizmetimiz ile , siz değerli misafirlerimizi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Marmaris’e vip transfer ulaşımı sağlamaktayız.Tg vip transfer olarak amacımız misafirlerimizin ulaşımını konforlu, güvenli ve zamanında sağlamaktır.Covid 19 kurallarına uygun araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

İzmir’den Marmaris’e transfer hizmeti ile birçok misafir yıllardır Tg vip transferi tercih etmektedir. Bu geri bildirimleri incelemek için misafirlerimizin yorum ve değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Profesyonel bir ekipten hizmet almak ve sizde mutlu müşterilerimiz arasında bulunmak istiyorsanız size sadece bir telefon kadar uzaktayız.

izmir marmaris transfer

İzmir Marmaris Ulaşım Süresi

İzmir Marmaris arası 265 km’dir. Bu yolculuk süresi ortalama 3 saat 30 dakikadır. Havalimanı’na indiken sonra uzman ekibimiz sizinle iletişime geçtikten sonra buluşma sağlanacaktır. Yolculuk esnasında bu süreyi televizyon izleyerek veya oyun konsolu oynayarak ,mini bardaki ücretsiz ikramlarımızla geçirebilirsiniz.

Tg vip transferi çağrı merkezinden  ulaşarak İzmir Marmaris ulaşım hizmetiyle ilgili rezervasyon yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat sizler için hizmet veriyoruz. Her şeyden önce amacımız müşteri memnuniyet garantisi vererek vip transfer hizmeti sağlamaktır. Yol durumlarını önceden inceleyip sizlere bunlar hakkında ilgili bilgiler verilir.

Marmaris’e günü birlik  hizmet almak isteyen misafirlerimiz için özel fiyatlandırmamız vardır.Genellikle günü birlik giden misafirlerimiz Marmaris’e gelmeden doğa harikası olan Akyaka’ya veya Muğla’ya uğrarlar. Ayrıca Akdeniz ikliminin hakim olduğu Marmaris yazları sıcak ve kurak geçer .

Marmaris’te birçok antik kent bulunmaktadır. Örneğin Physkos Antik Kenti en bilinenidir. Ayrıca her sene ağırladığı turist sayısını arttıran Marmaris Türkiye’nin turizm sektöründe geniş yer almaktadır. Kamp alanları ile ünlü olan ilçe yaz kış Türkiye’nin her bölgesinden misafir ağırlamaktadır.

7 gün 24 saat Tg transfer çağrı merkezi ve whatsapp hattı sizlerin soru, istek veya rezervasyonlarınız için hazırdır.