İzmir Balçova Kaya Termal Otel Transfer

İzmir Balçova Kaya Termal Otel Transferi için Mercedes vip vitolarımız özel olarak iç dizaynları sizler için değişik olarak tasarlanmıştır.

İzmir Balçova Kaya Termal Otel Nerede?

Balçova Kaya Termal Otel, Türkiye’nin İzmir Balçova’da termal suyun şifalı dokunuşuyla, konforlu konaklama ayrıcalığını buluşturuyor. Misafirlerine sağlık dolu bir tatil vadediyor.

İzmir Balçova Kaya Termal Otel Transferİzmir Havalimanı Balçova Kaya Termal Otel Ulaşım Süresi Ne Kadar?

İzmir Balçova Kaya Termal Otel şehir merkezinde yer alır. İzmir Havalimanı ve otel arasındaki mesafe 30-35 dakikadır.

izmir balçova kaya termal otel transfer

İzmir Havaalanı Balçova Kaya Termal Otel Transfer Süreci

İzmir Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra bizim için transfer süreci başlamış bulunmaktadır.

Bineceğiniz vip araçlar günlük her transferden sonra dezenfekte edilmektedir. Araçlarımızda tüm hijyen malzemeleri bulunmaktadır. Araçlarımız ara bölmeli olup siz araca bindikten sonra sürücü ile temasınız olmamaktadır. Gerekli mesafe ve maske konuları detaylı şekilde anlatılıyor ve bu konuda güncel olarak bilgilendiliyor.

Uzman kadromuz sizleri en iyi şekilde karşıladıktan sonra İzmir Balçova Kaya Termal Otel  transfer hizmetinizi gerçekletiririz. Tüm araç sürücülerimizin evrakları tamdır. Src , psikoteknik belgeleri ve diğer tüm belgeleri mevcuttur. Araçlarımızın tamamı yeni model ve vip araçlardır.

Havalimanı otel transfer veya otelinizden her yere gitmek için bizleri tercih edebilirsiniz. İzmir havalimanı Balçova Kaya Termal Otel transfer ‘de dilediğiniz aracı seçip müsaitlik durumuna göre rezerve edebilirsiniz.

İzmir Havalimanı Balçova Kaya Termal Otel Transfer için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

7/ 24 online veya whatsapp hattımızdan rezervasyon yapabilirsiiz.

Hemen Ara