izmir havalimanı vip transfer

İzmir Vip Transfer

İzmir vip transfer hizmetlerimizle sizler için özel dizayn ettirdiğimiz araçlarımızla ulaşımınızı sağlamaktayız. Yıllardır konfor ve kaliteden ödün vermeyen firmamız her sene üstüne katarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

İzmir vip araç konusunda birçok seçenek bulunmaktadır. Geniş filomuzda vip Mercedes-Vito, binek lüks araçlar, vip Mercedes-Sprinter araçlarımız bulunmaktadır. Tüm vip araçlarımızda televizyon, buzdolabı, elektikli masa, oyun konsolu, internet bulunmaktadır. Bu hizmetleri ücretsiz kullanabilirsiniz.

izmir havaalanı vip transfer

İzmir Vip Transfer Fiyatları

Transfer fiyatlarımızı sizler için özel olarak hazırlayıp sizlere sunmaktayız. İzmir transfer firmaları arasında sizlere en uygun fiyat ve memnuniyet garantisi vermekteyiz.

İzmir Havaalanı vip transfer hizmetimizle Adnan Menderes Havalimanı’ndan veya sizlerin belirttiği adresten gideceğiniz yere ulaşımınızı full donanımlı araçlarla sağlıyoruz. İzmir vip taşımacılık konusunda yıllardır sizlerin geri dönüş ve bildirimleriyle her sene konfor ve kaliteyi üst düzeyde tutmaktayız.

İzmir vip araç arayışında olan misafirlerimiz aktif olduğumuz sosyal medya hesaplarımızdan referanslarımızı ve bizleri tercih eden misafirlerimizi inceleyebilirsiniz. Şehirlerarası vip transfer İzmir veya belirtiğiniz ilden çıkışlı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes vip ulaşım hizmetimiz için çağrı merkezimizi veya whatsapp hattımızı 7 gün 24 saat kullanarak kesintisiz bizlere ulaşabilirsiniz. Online rezervasyon sayfamızdan formu doldurarak ön kayıt oluşturabilirsiniz. Tüm araç seçeneklerini filomuzda bulundurmaktayız.

Gelin arabası kiralama, İzmir Havalimanı Transfer, İzmir Havaalanı transfer, düğün, nişan, kına organizasyonları, evlilik teklifleri, spor klüpleri taşımacılığı, kongre, seminer gibi etkinliklerde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.Özellikle yurt dışından gelen misafirlerimizin en çok tercih ettiği olan bu hizmetimiz İzmir ve tüm Ege bölgesinde tur veya gezi programı için bilgiler istenilmektedir.

Günü birlik İzmir turu, Çeşme-Urla-Seferihisar Turu veya İzmir Şirince-Selçuk-Meryemana-Kuşadası turu gibi birçok etkinlik bulunmaktadır. En uygun fiyatı garantisiyle tüm misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak deneyimli sürücü kadromuzla yolculuğun tadını çıkarın. Tamamen size bağlı olan tur programlarının yanında isterseniz rehber eşliğinde daha detaylı geziler yaşayabilirsiniz.

İzmir Havalimanı vip transfer hizmetimizle popüler transfer bölgeleri arasında birçok popüler bölgelerimiz mevcuttur. Bu bölgelerimiz için 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Transfer öncesi ve sonrası dezenfekte edilmiş araçlar
  • Tüm araçlarımızda kolonya, ıslak-kuru mendil, dezenfektan, maske bulunmaktadır.
  • Araçlarımızda internet, wifi, oyun konsolu, buzdolabı, mini bar bulunmaktadır.
  • Tüm sürücülerimizin Src ve psikoteknik evrakları tamdır.
  • Tüm araçlarımız full kaskolu ve koltuk başına sigortalıdır.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara