İzmir Kongre Transfer

İzmir kongre transfer hizmetimizle İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Fuar alanına kongre ve seminer organizasyonlarını uzman personellerimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Bu tip organizasyonlar her zaman çok karmaşık ve zor bir süreç içerir. Bu tip organizasyonlarda tamamen mükemmelliyetçi bir zaman politikası uygulanması gerekir.

İzmir Kongre Transferi

İşimiz konusunda memnuniyet garantisi vererek siz değerli misafirlerimizin organizasyon konusunda hem yüklerini hafifletip hemde taşımacılık işlerini yapıyoruz. İzmir kongre,seminer ve fuar organizasyonları İzmir’in Gaziemir ilçesindeki Fuar alanında yapılmaktadır.

izmir kongre transfer

İzmir’deki Kongre Transferlerinde Kullanılacak Araç Nitelikleri

Maksimum araç sayısı ile uygun fiyatlarla tüm operasyonu sorun olmayacak bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İzmir kongre transfer hizmetlerimizi vip araçlarımızla yapmaktayız. Araçlarımızın hepsi özel dizayn yapılmış olup toplam 8 kişi binebilmektedir.Araçlarımız markası Mercedes Vitodur.

Tüm belgeleri mevcuttur. Bu nedendir ki böylesi önemli kongre ve fuar günlerinde siz değerli misafirlerimiz mağdur durumda kalmamalı.TG Transfer İzmir kongre transferiniz için sizlerden bir telefon kadar uzakta.

WhatsApp Image 2021 03 18 at 20.43.11

Aradığınız hem konforlu hem de ekonomik bir yolculuk mu ? Tg Transfer, alanındaki uzamanlığı ile tüm organizasyon boyunca sizlerin yanında olacaktır. İzmir seminer transfer hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Zaman konusunda gösterdiğimiz hassasiyet vermiş olduğumuz hizmetin kalitesindendir.Bu tip organizasyonların en büyük sıkıntısı araçların zamanında havalimanından veya belli bir adresten misafirleri kongre veya toplantı alanına götürmektir.

Araç Seçenekleri ve Rezervasyon

Bu sorunları bildiğimiz için uzman organizasyon ekibimizle sahada çok aktif durumdayız. Dilediğiniz aracımızı seçerek; kongrelerinize, seminerlerinize veya büyük etkinliklere sizler için sunmuş olduğumuz kongre ve seminer araçları ile ekonomik transfer hizmetleri doğrultusunda ulaşım sağlayabilirsiniz.

7 gün 24 saat bizlere İzmir seminer transfer ihtiyaçlarınız için ulaşabilirsiniz.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara