İzmir Foça Transfer

İzmir Foça Transfer olarak sunduğumuz ulaşım hizmetimizle siz değerli misafirlerimiz için İzmir Havalimanı’ndan Foça’ya transfer ihtiyacınızı Vip araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Covid-19 kurallarına uygun, güvenli, uzman deneyimli kadromuz ile kurumsal firmamızı tercih etmek istiyorsanız Tg Vip Transfer sizler için İzmir Vip Transfer hizmetiyle size bir telefon kadar uzakta.

Uzmanı olduğumuz vip transfer alanında yolculuğunuz sırasında araçlarımızdaki tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Transferleri sizin belirttiğiniz adreslerden yapıyoruz. Böylece Foça’dan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na transfer gereksiniminizi her zamanki gibi vip araçlarımızla sağlıyoruz.

Belirttiğimiz esaslar ve kurallar doğrultusunda İzmir Adnan Menderes Havalimanın’dan Foça’ya ulaşımınızı kusursuz olarak sağlamaktayız. Tüm ulaşım ihtiyaçlarınızla Foça’ya yapacağınız transfer konusunda Tg Vip Transfer sizlerin yanında. Sıkça sorulan sorular bölümünden Foça ulaşım öncesi aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

izmir foça transfer

izmir foça transfer

İzmir Foça Transfer Ulaşım Bilgileri

Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra sizi isminizin yazılı olduğu tabela ile kapıda karşılıyor olacağız. Bazen yoğunluk nedeniyle tabelayı göremeyebilirsiniz. Uzman ekibimiz veya sürücümüzle iletişime geçerek çok rahat şekilde buluşma eylemi gerçekleşir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan hareket edip Eski Foça‘ya yolculuğunuz 85 km’dir. Ortalama yolculuk süresi 1 saat 10 dakikadır. Yine İzmir’den Yeni Foça’ya yolculuğunuz 100 km’dir. Yolculuk süresi 1 saat 10 dakikadır. Yeni yapılan Kuzey Ege Otobanı kullanılmaktadır. Yolculuk süresince araç içi mini bar, televizyon, internet hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Foça Hakkında Bilinmesi Gerekenler  

Ege’nin İncisi İzmir’in saf kalabilmiş sahil kasabası olan Foça ilçesi artık tatilin merkezidir. Her sene yerli ve yabancı turist sayısını arttırmaktadır. Denizi ve yeşillikleriyle ülkemizin cennet köşelerinden biridir. Tg Vip Transfer bu konuda uzmanlaşmış ve siz değerli misafirlerimizin ulaşım ihtiyaçlarına çözüm olmuştur.

Antik çağda yerleşim yeri olarak kullandıkları Foça ilçesi, İyonya , Ceneviz, Phokai halkına ev sahipliği yapmıştır. Foça aynı zamanda tarıma elverişli toprakları ve Akdeniz iklimi nedeniyle asırlar boyu ticaretin önemli merkezi olmuştur.

İzmir Havalimanı’ndan Foça’ya ulaşım hizmeti almak isteyen yolcularımız Tg Vip Transfer ile yıllardır seyahat ediyor. Yolcularımız online rezervasyon veya  çağrı merkezimize ulaşarak Foça transfer ulaşım hizmeti alabilirler. Ayrıca bu eşsiz cennete Havalimanı’ndan Foça’ya günü birlik gidilerek gününüzü keyifli şekilde geçirebilirsiniz.