İzmir Kuşadası Transfer

İzmir Kuşadası transfer hizmetimizle, Adnan Menderes Havalimanı’ndan sizleri alarak Aydın ilinin gözde ilçelerinden Kuşadası’na ulaşım hizmetini sağlıyoruz. Tg vip transfer olarak siz değerli misafirlerimizin transferini vip araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Adnan Menderes Havalimanı Kuşadası transfer için Tg vip transferin araçlarını inceleyebilirsiniz.

Araçlarımız yeni model olup yıllarca İzmir Kuşadası yolunda misafirlerimizin ulaşımını sağlamıştır. Tüm şoförlerimiz Covid 19 ve hijyen kurallarına dikkat etmektedir. Araçlarımızın dezenfekte edilme işlemleri siz uçaktayken tamamlanmış olmaktadır. Havalandırma işlemleri siz araca gelene kadar devam etmektedir.

izmir havaalanı kuşadası transfer

İzmir Transfer Bilgileri

İzmir Havalimanı Kuşadası transfer yolculuğunuzda aracımızdaki tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz .İnternet, mini bar, televizyon ve oyun konsolu gibi birçok ücretsiz hizmetimiz bulunmaktadır. Sizde bu mutlu müşterilerimizin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten onur  ve mutluluk duyarız.

İzmir Kuşadası transfer fiyatları ile ilgili transfer fiyatlarımız bölümünü inceleyebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat garantisini veren İzmir’deki nadir firmalardan birisiyiz. İzmir Kuşadası vip transfer hizmetimizle birçok aile bu 1 saatlik yolculukla çok keyif almıştır.

Covid 19 gereği artık transfer hizmetleri artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Fiyatlarımızı en minimuma indirerek sizlerin de  İzmir Kuşadası özel transfer hizmetimizden faydalanmanızı isteriz. Araçlarımıza sizlerin belirtmiş olduğu yolcu listesinden başka kimse binmemektedir. Sizlerin sağlığı için bu uygulama çok değerlidir.

tg transfer

Kuşadası Hakkında

Kuşadası ilçesi Aydın iline bağlıdır. İzmir’in şehir merkezine uzaklığı 100 km’dir. Kuşadası Ege Denizi’nin kıyısında bulunmaktadır. Kuşadası ilçesi Özdere, Selçuk ilçelerine çok yakındır. Güney tarafında Dilek Yarımadası ile sınırı bulunan Kuşadası, Didim, Bodrum, Çeşme, Muğla yol güzergahlarına çok yakındır.

Her sene turist sayısında artış olan belde Türkiye’nin turizm gelirleri kazanç listesinde üst sıralarda bulunmaktadır. Genellikle günü birlik ziyaretçi ağırlamasının nedeni yukarıda saydığımız illerin orta noktasında bulunmasından dolayıdır. Yaz ayları bu belde de 3 ay değil son yıllarda 5 6 aya kadar yükselmiştir. Havaların Akdeniz iklimi etkisinde olması ve her geçen sene kendisini yenileyen ve turizm değerlerini koruyan Kuşadası yıllarda turistlerin gözbebeği konumunda olmuştur.

vip arac

Rezervasyon

Hizmetimiz  Kuşadası İzmir arası ulaşım da olmak üzere çift yönlü olarak gerçekleştiriyoruz. Rezervasyon yaparak bizlere belirtmiş olduğunu adresten belirtmiş olduğunuz lokasyona götürüyoruz.

Kuşadası İzmir havalimanı transfer veya Adnan Menderes Havalimanı Kuşadası transfer hizmetlerimiz için bizler 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.