İzmir Swiss Otel Transfer

İzmir Swiss Otel Nerede?

Adnan Menderes İzmir havalimanından İzmir Swiss Otel transfer ulaşımı için İzmir transfer şirketleri arasından TG Transferin deneyimli kadrosuyla , tam donanımlı araçlarını tercih edebilirsiniz. Swissôtel Büyük Efes, Türkiye’nin İzmir şehrinde yer alan beş yıldızlı bir oteldir. Konak ilçesinde, Cumhuriyet Meydanı’nın hemen arkasındadır. 1964’te hizmete giren otel, merkezi İsviçre’nin Zürih şehrinde olan Swissôtel otel zincirinin bir parçasıdır.

izmir swiss otel transferİzmir Havalimanı Swiss Otel Ulaşım Süresi Ne Kadar?

İzmir Swiss Büyük Efes otel şehir merkezinde yer alır. İzmir Havalimanı ve otel arasındaki mesafe 25-30 dakikadır.İzmir Swiss Otel  detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Image 2021 03 18 at 20.08.42 7İzmir Swiss Otel Transfer Süreci

İzmir Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra bizim için transfer süreci başlamış bulunmaktadır.

Bineceğiniz vip araçlar günlük her transferden sonra dezenfekte edilmektedir. Araçlarımızda tüm hijyen malzemeleri bulunmaktadır. Araçlarımız ara bölmeli olup siz araca bindikten sonra sürücü ile temasınız olmamaktadır. Gerekli mesafe ve maske konuları detaylı şekilde anlatılıyor ve bu konuda güncel olarak bilgilendiliyor.

Uzman kadromuz sizleri en iyi şekilde karşıladıktan sonra izmir swiss otel transfer hizmetinizi gerçekletiririz. Tüm araç sürücülerimizin evrakları tamdır. Src , psikoteknik belgeleri ve diğer tüm belgeleri mevcuttur. Araçlarımızın tamamı yeni model ve vip araçlardır.

izmir swiss otel transferMercedes vip vitolarımız özel olarak iç dizaynları sizler için değişik olarak tasarlanmıştır. Havalimanı otel transfer veya otelinizden her yere gitmek için bizleri tercih edebilirsiniz.İzmir havalimanı swiss otel transfer ‘de dilediğiniz aracı seçip müsaitlik durumuna göre rezerve edebilirsiniz.

İzmir Havalimanı Swiss otel transferi için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

7/ 24 online veya whatsapp hattımızdan rezervasyon yapabilirsiiz.

Hemen Ara