izmir vip gelin arabası kiralama

izmir vip gelin arabası kiralama

İzmir Gelin Arabası Kiralama

İzmir gelin arabası kiralama hizmetimizdeki kulladığımız araçlarımız tamamen siz değerli çiftlerin konforuna göre dizayn edilmiştir.Bu özel düğün gününüzde size özel tam donanımlı bir gelin arabası kim istemez ki? Şahsi aracınız ya da etrafınızdaki arkadaşlarınızın arabaları gelin arabası olmak için uygun olmayabilir.

Sizlerin geri bildirimleriyle İzmir’de gelin arabası kiralama konusunda sizlerin mutluluğuna şahit olmaktan gurur duyuyoruz.Bu mutlu gününüzde deneyimle sürücülerimiz sizlere eşlik ederek, sizi profesyonel hizmetlerimizle olabildiğince rahat ettirmeyi hedefliyoruz.

İzmir Vip Gelin Arabası Kiralama

İzmir’de birçok gelin arabası çeşidi bulunmaktadır. Sizlerin isteğine İzmir vip gelin arabası kiralama hizmetimizdeki araçları tahsis etmekteyiz. Firmamızın profesyonel olduğu araç kategorisi Vip araçlardır. Düğün gününde siz değerli çiftlerimiz için ihtişamlı İzmir gelin arabaları arasında Vip Vito gelin arabası tavsiyemizdir.

Son model tam donanımlı ve birçok teknolojik unsuru ile  mutluluğunuz kat kat artacaktır. Araçlarımızın en önemli özelliği ekstra uzun olmasıdır. Bilindiği üzere gelinlikler kabarık ve büyük olduğu için Mercedes Vito araçlarımız için gayet uygundur. Düğün günü bu sorunları yaşamamak için vito gelin arabalarını tercih edebilirsiniz.

düğün arabası kiralama izmir

düğün arabası kiralama izmir

İzmir Düğün Arabası Kiralama

 • Gelinlikle araca çok rahat bir şekilde inip binebilirsiniz.
 • Fotoğraf çekimlerinde araçlarımızı kullanabilirsiniz.
 • Düğün günü araç içine 5 kişi rahatlıkla oturabilir.
 • Vip mercedes vito araçlarımız deneyimli personelimiz eşliğinde tüm gün sizlere tahsis edilmiş olacaktır.
 • İzmir düğün arabası kiralama hizmetimizde araç içi ikramlardan faydanalabilirsiniz.
 • Televizyon ve ses sistemi bulunan araçlarımızda müzik keyfiniz arttırabilirsiniz.
 • Özel klima iklimlendirme sayesinde aracın içi  istediğiniz derecede olacaktır.
 • Büyük bagaj kapasitesi olan araçlarımız çiftlerimizin eşyaları için gayet ideal.
tg vip transfer

tg vip transfer

Vip Gelin Arabası Kiralama İzmir

Son model ve tam donanımlı vip gelin arabası çeşitleri firmamızda bulunmaktadır.Son yılların en çok tercih edilen gelin arabalarından biride Mercedes Vito’dur. Tecrübelerimizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda araçlarda buzdolabı ,elektrikli masa ve televizyonun olması fark yaratmaktadır. Vip gelin arabası kiralama İzmir ilindeki hizmetimiz için bizlere ulaşın.

Bunların dışında  en önemlisi de gelinlik için araç içinin uygun genişlikte olmasıdır.İçi geniş olması, gelinin gelinlikle birlikte rahatça sığabilmesi ve hareket etmesini sağlamaktadır. Ayrıca gelin ve damat ile birlikte yanlarında bulundurdukları arkadaşlarının veya aile bireylerinin rahatça sığabilmesine  imkan sağlamasıdır.

Düğün Arabası Kiralama İzmir

Düğün arabası kiralama İzmir ilinde birçok kiralama firmasının olduğu bir gerçek. Firmamızdan araç kiralama yapmasanız bile bilgi desteği için bizlere ulaşabilirsiniz.Bu mutlu gününüzde profesyonel kişilerden alacağınız bilgiler sizlerin gününü daha da anlamlandıracaktır. İzmir Vip gelin arabaları içindeki en yeni araçlar ve tecrübeli ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

izmir gelin arabası

izmir gelin arabası

İzmir Kiralık Gelin Arabaları

İzmirde birçok gelin arabası kiralama hizmetinde bulunan firma vardır.Bu firmalardan araç kiralamadan önce araçların siz değerli çiftlerimiz için uygunluğuna ve firmanın güvenilirliğine bakılması gereklidir.Gelin arabalarının sizlerin özel gününde temiz ve iç dizaynının kusursuz olarak hijyenli olması gerekir.

Firmamızın sizlere araç kiralama konusunda yardımcı olacağı araçlar

 • Klasik Gelin Araçları
 • Vip Vito Gelin Arabası
 • Limuzin Gelin Arabası
 • Vosvos Gelin Arabası

İzmir Gelin Araba Kiralama

İzmir gelin araba kiralamada son dönemde çok fazla tercih edilen vip Mercedes Vito  ile farklı bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle düğün günü araçlarımızın içinde fotoğraf çekimleri olmaktadır . Vip araçlarımızı düğün gününden sonra da kullanmak isteyeceksiniz.

vip gelin arabası kiralama izmir

İzmir Düğün Araç Kiralama

İzmir düğün araç kiralama hizmetleri konusunda sorun yaşamamak için, önceden rezervasyon yaptırmanız yararlı olacaktır.. Bunun için düğün tarihi belirlendiğinde, İzmir’deki firmamızla iletişime geçerek dileğiniz vip gelin arabasını kiralayabilirsiniz.

Vip Gelin Arabası Kiralama İzmir

Mercedes Vito markalı vip aracımız her dönem seveni ve beğeneni olan lüks arabalardır. Siz de düğün gününüzde gelin arabası olarak kullanabileceğiniz ihtişamlı araç ile fark yaratabilirsiniz. Teknolojik donanımlı araçlarımızla güzel bir gün geçireceksiniz.

Şöförlü Gelin Arabası Kiralama İzmir

Şöförlü gelin arabası kiralama İzmir’de bulunan Mercedes Vito aracımız, süslenmesi yapıldığında harika bir görünüme bürünecektir. Ayrıca Mercedes vito gelin arabası ile düğün albümünüz için muhteşem fotoğraflar çektirebilirsiniz. Gelin arabası kiralamaseçeneklerimiz ile en güzel gününüzü rahat ve konforlu geçireceksiniz.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile siz de kolayca araba kiralayabilirsiniz.İzmir  gelin arabası kiralamak için bizlere ulaşın.

İzmir Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

İzmir gelin arabası kiralama fiyatlarımız sizlerin programına göre değişkenlik Ggöstermektedir.Gün boyu şoför hizmeti vardır.Araç süslemesi (istendiği taktirde firmamız tarafından yapılabilir).Ayrıca soğuk minibar ikramları ücretsizdir.Şoförlerimiz deneyimli ve sizlerin özel gününe uygun olarak giyinmektedir.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara