İzmir Havalimanı Karaburun Transfer Hizmetleri

İzmir Karaburun transfer hizmetleri ile siz değerli misafirlerimizi en konforlu ve güvenli şekilde ulaşımını sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Siz değerli misafirlerimizi son model Mercedes-Vito araçlarımızla ister İzmir havalimanı’ndan isterseniz belirttiğiniz adresten alıp gideceğiniz noktaya bırakıyoruz.

Bu hizmetimizin İzmir’de  en iyi şekilde yapmaktan gurur duyuyoruz. Araçlarımız Covid 19 tedbirleri kapsamında her transfer öncesi ve sonrası dezenfekte edilmektedir. Tüm araçlarımızda hijyen malzemeleri bulunmaktadır. Şoförlerimiz bu konuda  güncel olarak bilinçlendirilmektedir.

İzmir Havalimanı Karaburun Transfer Fiyatları

İzmir Karaburun transfer hizmetimiz kişi başı olmayıp araç fiyatıdır. Güncel olan fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. İzmir Karaburun şoförlü araç kiralama konusunda listede fiyat olmayıp bizlere whatsapp veya  çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Karaburun transferlerinizde , siz uçağınızda bindiğiniz zaman başlamıştır. Bunun nedeni araçlarımın yıkanması ve dezenfekte edilmesi, İzmir Havalimanına veya belirttiğiniz adrese vaktinden önce gelmesi ve tüm araç sürücülerimizin harita ve navigasyon bilgisine vakıf olmasındandır.

İzmir Karaburun transfer hizmetimiz ile İzmir Adnan menderes havalimanı Karaburun arası vip transfer hizmeti vermekteyiz.

Siz değerli misafirlerimizin uçakları rötar yaptığı taktirde sizleri çıkış yapana kadar bekliyor olacağız. Uçuşlarını aktif olarak takip edebilirsiniz.Ayrıca uçuş kodlarınızı sizlerden isteyerek uçuşunuzu canlı olarak takip ediyoruz.

İzmir Havaalanı Karaburun Transfer Rezervasyonu

İzmir Adnan Menderes Havaalanı Karaburun transfer hizmetlerimizi,İzmir Karaburun özel transfer hizmetlerimizi,İzmir havaalanı Karaburun transfer hizmetlerimiz için bizlere ulaşın.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara