İzmir Havalimanı Bornova Transfer

İzmir Havalimanı Bornova transfer biletlerinizle Adnan Menderes Havalimanı’ndan veya sizlerin belirttiği adresten Bornova ilçesine ulaşımımızı vip araçlarla sağlıyoruz. Tg vip transfer olarak görevimiz sizlerin ulaşımını konforlu, güvenli ve huzurlu olarak sağlamaktır. COVID-19 kurallarına tamamen bağlı kalarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle Tüm araçlarımız da kolonya dezenfektan maske ve ıslak mendil bulundurma zorunluluğu getirdik.

İzmir Havalimanından Bornova’ya gitmek isteyen misafirlerimizi 30 kilometrelik bir mesafe beklemektedir. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Bornova ilçesine ulaşım ortalama 30 dakikadır. Bazen yoğunluk nedeniyle Bornova’dan Havalimanına gitmek isteyen bir misafirlerimiz için birkaç saat önceden uzman sürücü kadrolu misafirlerimizi uyarmaktadır. Genel navigasyon bilgisine sahip ve trafik kurallarına tamamen bağlı kalan sürücülerimiz sizlerin ulaşımını tam zamanında ve en güvenli şekilde sağlamaktadır.

İzmir Havaalanı Bornova Transfer

İzmir Bornova transfer hizmetlerimiz Bornova ilçesi tüm mahalle ve otellerine yapılmaktadır. Bornova’dan İzmir Havalimanına ulaşım için Tg transfere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Online rezervasyon sayfamızdan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak rezervasyon talebinizi bizlere göndererek kesin rezervasyon için sizlere geri dönüş yapmaktayız. Ayrıca çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak aynı şekilde sizlere yardımcı olmaktayız. İzmir Havaalanından Bornova’ya nasıl gidilir diye kafaya takmadan Tg transfer vip araçların keyfini çıkartın.

İzmir Havaalanı Bornova ulaşım hizmetlerimiz arasında sizlerin taleplerine göre tüm koltuk sayılarına sahip araçlarımız bulunmaktadır. Bornova gidiş dönüş transferleriniz, İzmir Havalimanı Bornova transfer, Bornova transfer hizmetlerimiz için 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Bornova Transfer

Erzene, Kazım Dirik, Yeşilova, Atatürk, İnönü, Mevlana, Doğanlar, Evka 3, Evka 4 ve Bornova’daki tüm mahallelerine vip ulaşım hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca Ege Üniversitesi ve Ege Üniversitesi Hastanesine ulaşımımız bulunmaktadır.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara