karaburun havalimanı ulaşım

 İzmir Havalimanı Karaburun Transfer

İzmir Havalimanı Karaburun transfer hizmetimizle değerli yolcularımızın ulaşımını vip araçlarımızla yapıyoruz. Tg vip transfer sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Karaburun’a gitmek isteyen misafirlerimiz için özel fiyat listemizi inceleyiniz.  Çağrı merkezinden veya whatsapp hattından rahat bir şekilde rezervasyon ve bilgi alabilirsiniz.

İzmir’den Karaburun’a ulaşım süresi yaklaşık 1 saat 30 dakikadır. Deneyimli sürücülerimiz sizleri Havalimanı’na indikten sonra karşılayacaktır. İzmir Havalimanı’ndan Karaburun’a yola çıkıldıktan sonra  ettikten sonra aracımızdaki televizyon ve internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karaburun’a ilçesine gelmişken gezilecek yerler arasında

  • Manal Koyu
  • Karaburun Yarımadası
  • Sarpıncık Deniz Feneri
  • Karaburun İskelesi
  • Büyük Ada

İzmir Havaalanı Karaburun Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı transferi ile Karaburun’a otel veya adres transferleriniz için yıllardır çözüm ortağı olmaktayız. Tg vip transfer olarak ulaşımlarınızı keyifle ve özenle gerçekleştirmekteyiz. İzmir Karaburun transfer hizmetimizden daha önce yararlanan ve bizleri değerlendiren misafirlerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Karaburun transfer araç taleplerinizde istediğiniz koltuk sayısına göre araçlarımız mevcuttur.

İzmir Havalimanı’ndan Karaburun’a transfer rezervasyonu almak isteyen yolcularımız Tg vip transfer online rezervasyon sayfasındaki bilgileri eksiksiz doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. Havalimanı’ndan Karaburun’a nasıl gidilir diye çok düşünmeden yolculuk işini bize bırakın. İzmir Havalimanı Karaburun transferi kullanarak otel ve adres transferlerinizi aynı zamanda Karaburun’dan İzmir’e ulaşımınızı sağlıyoruz.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara