İzmir Havalimanı Ödemiş Transfer

İzmir Havalimanı Ödemiş Transfer hizmetimizle misafirlerimizi ister İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan isterseniz belirttiğiniz adresten alıp Tg vip transfer olarak ulaşımınızı vip araçlarla gerçekleştiriyoruz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Ödemiş’e gitmek isteyen değerli yolcularımızın yapması gereken çok kısa adımlar mevcuttur. Dilerseniz online rezervasyon sayfamızdan rezervasyon formu bilgilerini eksiksiz doldurarak ön kayıt yapabilirsiniz. Çok kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçecektir. Ayrıca çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan bizlere günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

İzmir Ödemiş transfer hizmetimizde bulunan birçok araç seçeneğimiz mevuttur. İş toplantıları, kültürel geziler, nişan, düğün, kız isteme, evlilik teklifleri, günü birlik Bozdağ Kayak Merkezine gidiş geliş gibi programlarınız için her türlü koltuk seçeneğine uygun araçlarımız mevcuttur.

İzmir’den Ödemiş’e ulaşım konusunda sizlere yıllardır çözüm ortağı olan Tg vip transferin sizler için özel olarak dizayn ettirilmiş araçlarıyla yolculuğunuz kusursuz geçecek.

İzmir Havaalanı Ödemiş Transfer

İzmir Havaalanı Ödemiş ve İzmir Havalimanı Bozdağ ulaşım hizmetlerimiz için fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Sizlere daha çok yardımcı olmak adına fiyat listemizde yazmayan bazı mahalle ve beldeler olabilir. Bizlere ulaşarak tam konum belirttiğiniz durumda sizlere en uygun fiyat garantisini vermekteyiz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı transferi ile Ödemiş’e 95 km bulunmaktadır.1 saat 30 dakika sürecek olan bu yolculukta konfor, güven ve memnuniyet garantisi vermekteyiz. Aracımızda bulunan televizyon, internet ve oyun konsolu hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. İzmir Ödemiş transferi için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.Covid 19 kurallarına tam bağlı kalarak araçlarımızın temizlik ve dezenfektn

Havalimanı’ndan Ödemiş’e gitmek isteyen misafirlerimiz için gezilecek birkaç yeri görmelerinde fayda var

  • Ödemiş Müzesi
  • Gölcük Yaylası
  • Lübbey Hayalet Köyü
  • Birgi Çakırağa Konağı
  • Eski Birgi Evi
  • Bozdağ Kayak Merkezi
  • Aydınoğlu Hamamı

İzmir Havalimanı Ödemiş Transfer,İzmir Bozdağ Kayak Merkezi günü birlik geziler, İzmir Adnan Menderes Havaalanı Ödemiş Transfer, Ödemiş’ten İzmir’e nasıl gidilir diye düşünmeden bizlerle iletişime geçiniz. Daha önce ulaşımını sağladığımız misafirlerimizin değerlendirmelerini ve yorumlarını inceleyebilirsiniz.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara