İzmir Hilton Garden Otel Transfer

İzmir Hilton Garden  Otel Nerede?

Hilton Garden Inn Izmir  oteli, Bayraklı ilçesinin Salhane metro durağının hemen karşısında yer alıyor.

İzmir Havalimanı Hilton Garden Otel Ulaşım Süresi Ne Kadar?

İzmir Hilton Garden İnn  otel şehir merkezinde yer alır. İzmir Havalimanı ve otel arasındaki mesafe 30-35 dakikadır.Hilton Garden İnn Bayraklı otel detaylı bilgiler için ulaşabilirsiniz.

İzmir Hilton Garden  Otel Transfer Süreci

İzmir Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra bizim için transfer süreci başlamış bulunmaktadır.

Bineceğiniz vip araçlar günlük her transferden sonra dezenfekte edilmektedir. Araçlarımızda tüm hijyen malzemeleri bulunmaktadır. Araçlarımız ara bölmeli olup siz araca bindikten sonra sürücü ile temasınız olmamaktadır. Gerekli mesafe ve maske konuları detaylı şekilde anlatılıyor ve bu konuda güncel olarak bilgilendiliyor.

Uzman kadromuz sizleri en iyi şekilde karşıladıktan sonra izmir Hilton Garden İnn  otel transfer hizmetinizi gerçekletiririz. Tüm araç sürücülerimizin evrakları tamdır. Src , psikoteknik belgeleri ve diğer tüm belgeleri mevcuttur. Araçlarımızın tamamı yeni model ve vip araçlardır.

İzmir Hilton Garden Otel Transferi için Mercedes vip vitolarımız özel olarak iç dizaynları sizler için değişik olarak tasarlanmıştır. Havalimanı otel transfer veya otelinizden her yere gitmek için bizleri tercih edebilirsiniz.İzmir havalimanı Hilton Garden İnn  otel transfer ‘de dilediğiniz aracı seçip müsaitlik durumuna göre rezerve edebilirsiniz.

İzmir Hilton Garden Otel Transfer için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

7/ 24 online veya whatsapp hattımızdan rezervasyon yapabilirsiiz.

Hemen Ara