İzmir Hilton Otel Transfer

İzmir Hilton Otel Transferi için Mercedes vip vitolarımız özel olarak iç dizaynları sizler için değişik olarak tasarlanmıştır.

İzmir Hilton Otel Nerede?

İzmir DoubleTree by Hilton otel, Harika deniz manzarası ve etkileyici atmosferi ile misafirlerine rahat ve özel bir konaklama tecrübesi sunan DoubleTree by Hilton Izmir Alsancak, İzmir Uluslararası Fuar Alanı, Saat Kulesi ve Kemeraltı Çarşısı gibi popüler mekanlara kısa bir yürüyüş mesafesinde.

İzmir Havalimanı Hilton Otel Ulaşım Süresi Ne Kadar?

İzmir Hilton Otel şehir merkezinde yer alır. İzmir Havalimanı ve otel arasındaki mesafe 30-35 dakikadır.

İzmir Havaalanı Hilton Otel Transfer Süreci

İzmir Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra bizim için transfer süreci başlamış bulunmaktadır.

Bineceğiniz vip araçlar günlük her transferden sonra dezenfekte edilmektedir. Araçlarımızda tüm hijyen malzemeleri bulunmaktadır. Araçlarımız ara bölmeli olup siz araca bindikten sonra sürücü ile temasınız olmamaktadır. Gerekli mesafe ve maske konuları detaylı şekilde anlatılıyor ve bu konuda güncel olarak bilgilendiliyor.

Uzman kadromuz sizleri en iyi şekilde karşıladıktan sonra İzmir Hilton Otel transfer hizmetinizi gerçekletiririz. Tüm araç sürücülerimizin evrakları tamdır. Src , psikoteknik belgeleri ve diğer tüm belgeleri mevcuttur. Araçlarımızın tamamı yeni model ve vip araçlardır.

Havalimanı otel transfer veya otelinizden her yere gitmek için bizleri tercih edebilirsiniz. İzmir havalimanı Hilton Otel transfer ‘de dilediğiniz aracı seçip müsaitlik durumuna göre rezerve edebilirsiniz.

İzmir Havalimanı Hilton Otel Transfer için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

7/ 24 online veya whatsapp hattımızdan rezervasyon yapabilirsiiz.

Hemen Ara