İzmir Havalimanı Bayraklı Transfer Hizmetleri

İzmir Havalimanı Bayraklı transfer hizmetleri ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan veya belirttiğiniz adresten sizleri alıp gideceğiniz yere ulaşımınızı sağlıyoruz. Son model Mercedes Vito markalı araçlarımızla Covid 19 kurallarına uygun vip transfer hizmetimiz sizlere özel araçlarla hizmetinizde.

Tüm araçlarımızın yetki belgeleri ve sürücülerimizin evrakları eksiksizdir. İzmir Havalimanı’ndan Bayraklı’ya nasıl gidilir diye düşünmeden Tg vip transfer ile iletişime geçin.

İzmir Havaalanı Bayraklı Transfer Fiyatları

İzmir Havaalanı Bayraklı transfer hizmetimiz sizlere özel olup verdiğiniz yolcu listesinden başka araçta kimse olmayacaktır. İzmir Bayraklı şoförlü araç kiralama konusunda yıllardır sizlere çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktayız.

Bayraklı’dan İzmir Havalimanına gitmek isteyen misafirlerimiz online rezervasyon sayfasına, whatsapp hattımıza veya çağrı merkezimize ulaşarak kolay ve hızlı şekilde rezervasyon veya bilgi sahibi olabilir.7 gün 24 saat İzmir’den Bayraklıya ulaşım için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bayraklı’da bulunan Bayraklı Hilton Garden İnn ve Four Points By Sheraton otellerine uygun fiyatlı transferlerimiz mevcuttur.

İzmir Bayraklı transfer hizmetimiz  vip ulaşım hizmeti vermekteyiz. Yolcularımızın uçakları bazen yoğunluk ve aksilik nedeniyle gecikmeler olabilir. Tg vip transfer olarak sizleri canlı olarak takip etmekte ve gecikme durumunda sizleri beklemekteyiz.

İzmir Bayraklı Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Bayraklı Transfer, İzmir Havaalanı Bayraklı transfer, İzmir ulaşım hizmetlerimiz için sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız.

7/ 24 whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden online rezervasyon

Hemen Ara