İzmir İstanbul Transfer

izmir havalimani istanbul transfer

İzmir İstanbul transfer hizmetimizle TG vip olarak sizleri belirttiğiniz adresten veya İzmir Havalimanı’ndan İstanbul’a ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ulaşımınızın sağlandığı tüm araçlarımız vip araçlardır ve Mercedes-Vito markadır.

İzmir İstanbul Vip Transfer Hizmetleri

İzmir İstanbul vip transfer hizmetimizi yıllarca kullanan ve daha çok günü birlik gidiş gelişler için rezervasyon yaptıran mutlu müşterilerimizin yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Bu hizmetimizde genellikle İstanbul gezisi, futbol maçları, iş toplantıları, düğün, nişan, evlilik teklifleri gibi birçok rezervasyonlar alıyoruz.

Sizlerin iletmiş olduğu program dahilinde tamamen müşteri memnuniyet garantisi vererek işimizi yapıyoruz. Bu hizmeti almak için bizlere transfer tarihinden birkaç gün önce iletişime geçmeniz gereklidir. Bizlere 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

istanbul vito

İzmir İstanbul Vito Ulaşım İle İlgili Genel Bilgiler

  • Araçlarımızın transfer öncesi ve sonrası havalandırma ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.
  • Araç içi tüm hijyen malzemeleri mevcuttur.(Kolonya, ıslak ve kuru mendil, dezenfektan, maske)
  • Yolcularımız koltuk başı sigortalı olup araçlarımız full kaskoludur.
  • Firmamızın tüm ulaşım evrak ve yetki belgeleri mevcuttur.
  • Tüm sürücülerimizin src, psikoteknik ve diğer evrakları bulunmaktadır.
  • Araçlarımızın tümü vip dizayn edilmiş olup tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür.

izmir istanbul vito transfer

İzmir İstanbul Ulaşım Alternatifleri

İzmir’den İstanbul’a gitmek isteyen vatandaşlarımız için birçok alternatif ulaşım seçeneği vardır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İstanbul’a direk uçuşlar mevcuttur. Bunun yanında İzmir Otogardan İstanbul’a birçok otobüs firması sefer düzenlemektedir.

Misafirlerimizin en çok tercih ettiği ulaşım alternatifi ise Tg transferin tamamen müşterilerimizin amacına göre düzenlediği bu hizmetimizde gitmek istediğiniz yerleri belirleyip araçlarımızı günlük veya saatlik olarak kiralayabilirsiniz.

sultanahmed

Sizlere sunduğumuz hizmetin fiyatlandırması kişi başı fiyat olmayıp günlük veya tek yön ulaşım araç fiyatıdır. Bu hizmette çıkış yeri olarak İzmir olsa da İstanbul İzmir arası transfer hizmetimiz içinde aynı işi yapmaktayız. Ortalama trafik durumuna göre ulaşım süresi 4 buçuk 5 saat sürmektedir. İzmir İstanbul Otoyolu ve Osmangazi köprüsü güzergah olarak kullanılmaktadır.

İzmir İstanbul transfer hizmetimiz için online rezervasyon bölümünü dolduran misafirlerimize çok kısa sürede kesin rezervasyon için geri dönüş sağlanmaktadır. Paylaşımlı transferlerimiz bulunmamaktadır. Tamamen size özel hizmet sağlayan Tg vip transferi İzmir İstanbul ulaşım seçenekleri arasına ekleyebilirsiniz. İzmir İstanbul özel araç transfer hizmetimizle araçta sizlerin belirlediği yolcu listesinden başka kimse yoktur.

Hemen Rezervasyon Yap

Online Rezervasyon