İzmir Seferihisar Transfer

İzmir Seferihisar transfer hizmetimiz ile Tg vip transfer olarak değerli misafirlerimizi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a ulaşımını güvenli ve konforlu olarak sağlıyoruz. İzmir’den Seferihisar’a gitmek, uçak yolculuğundan sonra sizler için yorucu veya zahmetli olabiliyor.

Sizler için özel olarak tasarlanan vip araçlarımızla yolculuk çok keyifli geçecek. Tamamen size özel ve ihtiyacınıza uygun şekilde transfer hizmetlerimiz gerçekleşir. Araçlarımız transfer öncesi ve sonrası dezenfekte edilmektedir. Her yolculuk öncesi havalandırma işlemi yapılmaktadır.

Sonuç olarak tamamen yolculuğa hijyenik şekilde hazır bulunmuş olmaktayız. Transfer hizmet belgelerimiz ve uzman sürücülerimizin tüm evrakları eksiksizdir. Her şeyden önce yolcularımız koltuk başına sigortalıdır. Yıllardır bu sektörde hizmet vererek değerli misafirlerimizin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

izmir seferihisar transfer

izmir seferihisar transfer

İzmir Havalimanı Seferihisar Transfer Süreci

Havalimanı’ndan hareket ettikten sonra Seferihisar ilçesine 45 dakika süren 55 km’lik yol bulunuyor.Ayrıca yolculuk süresinde araçlarımızdaki internet, mini bar veya televizyon hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Tg vip transfer olarak sizin ihtiyacınıza uygun olarak her türlü araç seçeneklerine sahibiz. Talebinize göre dilediğiniz aracımızı seçebilirsiniz.

Seferihisar Hakkında

Seferihisar ilçesi her sene ağırladığı misafir sayısını arttırmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi Sığacık Mahallesidir. M.Ö. 1000 yıllarına dayanan tarihi ile Teos Antik Kenti’ndeki yerleşim yerini görebilirsiniz. Birçok plajın bulunduğu Seferihisar ilçesinde Akkum plajı bölgenin en sevilen ve ilgi gören plajlarından birisidir.

Doğa manzarası, kültürel tarihi ile birçok film çekimleri burada yaplmıştır. Ayrıca Seferihisar pazarında alışveriş yapmak için İzmir veya yakın ilçelerden günü birlik gelen birçok insan vardır. Sığacık Kalesi’ndeki bu pazarda genellikle Ege otları, organik ürünler ve birçok el yapımı işçilik ürünleri bulunmaktadır.Örneğin şevketi bostan, hardal ve turp otu çok meşhurdur.

İzmir Havalimanı Seferihisar Transfer

İzmir Seferihisar transfer hizmetimiz, uzman kadromuzun deneyimi ile yıllardır misafirlerimizin kullandığı popüler ve tercih edilen transfer hizmetidir. Ayrıca İzmir Havalimanı’ndan Seferihisar’a gidecek yolcularımız gidiş  dönüş olarak hizmet istedikleri taktirde indirim uygulanacaktır.

Havalimanı’ndan Seferihisar’a gitmek için Tg vip transfere çağrı merkezinden veya whatsapp hattından ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak Tg vip transferi tercih ettiğinizde sizde mutlu müşterilerimizden olacaksınız.